Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wandale uwzięli się na fotoradary

Utworzony przez ~Kierowca~, 7 sierpnia 2009 r. o 07:11 Powrót do artykułu
UM napisał:
Znam już Pański nr IP, za te obelgi spotka Pana zasłu zona kara.
Możesz mnie cwelu w d*** pocałować, pod warunkiem że sobie morde wymyjesz !! Prawda jest prawdą, a moje słownictwo na Was jest nader delikatne jak to napisał kolega post niżej. Ludzie popierają to co napisałem, bo maja takie same odczucia jak ja i jeżdzą po takim syfie że powoli nerwy im puszczają. A Ty kaszalocie jeden bierz sie za łopate i odpalaj ten kociołek na kółkach i jazda w lublin drogi robić nierobie pieprzony. W pracy jesteś a neta przeglądasz i swe mądrości wylewasz na forum. Za nasze pieniądze na państwowym zamiast zasuwać dla dobra społeczenstwa to grozić mi chamie przez neta chcesz. Kara to Ciebie spotkać może jak ludzie sie wkur.wią na te Wasze nieudolne pozorowane działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM napisał:
Znam już Pański nr IP, za te obelgi spotka Pana zasłu zona kara.
Aaa i jeszcze jedno.. skoro czujesz sie urażony to znaczy że mam racje bluzgając na takich jak Ty.. Zabolało, czyli prawda w oczy kole ! Punkt dla mnie.. Przez takich jak Ty zawieszenie mi poleciało ! za części i robociznę sam musiałem zapłacić.. Jak mi Janie koszty zwrócisz, uklękniesz, przeprosisz i w ręke pocałujesz to zastanowie się i może cofne te słowa bo w innym przypadku nie ma mowy ! Po moim trupie. I karami mnie nie strasz łajzo jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Że słupki radarówki nie mają żadnego uzasadnienia, a wrecz jak tu napisano sprawiją spore zagrożenie Może to będzie ta czra goryczy która sprawi że ktoś w tym zaściankowym mieście zacznie coś robić Liczę na kibiców Motoru
Tak jest ! Dużo się mówi o tym, że kibice Motoru to ludzie honoru.. A sprawa z radarami i nieudacznikami z UM to właśnie sprawa największej rangi, wręcz sprawa honoru.. A więc ludzie liczą na 'czyny społeczne' kibiców Motoru. Czas zrobić porządek z małymi człowieczkami z UM i pseudo prezesikami z rozdania partyjnego zajmującymi stanowiska w firmach zależnych od miasta, którzy nic nie potrafią oprócz tego, że swoją osobą psują klimat w firmie ciągnąc ją w dół. Rozgonić to towarzystwo!banda frajerów i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>> http://worldwebnewspapers.com/ >>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek - właśnie dlatego fotoradary są tak niebezpieczne. Większość kierowców nie patrzy na znaki tylko jedzie na przysłowiowego "czuja" - czyli tak, jak im się wydaje, że jest bezpiecznie. Dokładnie taka sytuacja jest m.in. na Unii Lubelskiej. Jedziesz 80, przed Tobą ktoś spoza Lublina jedzie podobnie, ale nagle widzi fotoradar i co robi ? Ano hamuje bo przecież może pstryknąć. Jakie mogą być tego skutki, każdy wie. I tutaj zgadzam się z opiniami wielu osób, że to od kierowców zależy w większości bezpieczna jazda (czytaj zgodna z przepisami). Z drugiej strony jakie mamy drogi każdy wie i ktoś, kto pisze, że z Lublina do Gdańska należy jechać przepisowo chyba nigdy nie pokonywał tej trasy. Owszem, jak już będzie ekspresówka z Lublina do Warszawy i potem do Gdańska to można będzie jechać "prawie" przepisowo. I jeszcze te babcie przechodzące poza wyznaczonymi przejściami. Ktoś to ładnie napisał "Polska to katolicki kraj". Ja większość tych babć przechodzących gdzie się tylko da widzę w niedziele, jak wychodzą rozgrzeszone z kościołów. No bo przecież takie przejście sobie przed "pędzącym" samochodem w dowolnym miejscu to nie grzech, prawda ? ~yo~ czy Ty masz w ogóle prawo jazdy ??? Bo Twoje wypowiedzi sugerują, że jazdę samochodem znasz tylko z filmów i gier komputerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś chce szybko pojeździć zapraszam do świdnika tam nie ma żadnego fotoradaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Aaa i jeszcze jedno.. skoro czujesz sie urażony to znaczy że mam racje bluzgając na takich jak Ty.. Zabolało, czyli prawda w oczy kole ! Punkt dla mnie.. Przez takich jak Ty zawieszenie mi poleciało ! za części i robociznę sam musiałem zapłacić.. Jak mi Janie koszty zwrócisz, uklękniesz, przeprosisz i w ręke pocałujesz to zastanowie się i może cofne te słowa bo w innym przypadku nie ma mowy ! Po moim trupie. I karami mnie nie strasz łajzo jedna
PODPISUJĘ SIĘ RĘKAMI I NOGAMI I ZA MOJĄ BABCIĘ TEŻ . czterdzieści lat mieszkam w tym mieście i takiego ZŁODZIEJSTWA I DZIADOSTWA nie widziałem . @ UM - A jak się nie podoba to możesz sobie i moje ip wygenerować , przyjdziesz dostaniesz w papę i wolne masz w kieszeni . Mam gdzieś fotoradary czy kierowców deb***i , ale flaki mi się przewracają jak widzę co zrobiliście z Lublina . I jeszce jedno , poczytaj historię , szczególnie o rewolucji francuskiej będziesz wiedział co się dzieje jak dziesięciu robi w wała tysiące . I proponuję nie straszyć , tylko wziąć dupsko w troki i do roboty . I mała sugestia na koniec , jak już postawiliście radary postawcie też tablice informacyjne , bo jak wjadę w dupsko deb***owi a nie kierowcy to um pójdzie do sądu albo z dymem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leopold napisał:
PODPISUJĘ SIĘ RĘKAMI I NOGAMI I ZA MOJĄ BABCIĘ TEŻ . czterdzieści lat mieszkam w tym mieście i takiego ZŁODZIEJSTWA I DZIADOSTWA nie widziałem . @ UM - A jak się nie podoba to możesz sobie i moje ip wygenerować , przyjdziesz dostaniesz w papę i wolne masz w kieszeni . Mam gdzieś fotoradary czy kierowców deb***i , ale flaki mi się przewracają jak widzę co zrobiliście z Lublina . I jeszce jedno , poczytaj historię , szczególnie o rewolucji francuskiej będziesz wiedział co się dzieje jak dziesięciu robi w wała tysiące . I proponuję nie straszyć , tylko wziąć dupsko w troki i do roboty . I mała sugestia na koniec , jak już postawiliście radary postawcie też tablice informacyjne , bo jak wjadę w dupsko deb***owi a nie kierowcy to um pójdzie do sądu albo z dymem
Pomyśl jeszcze raz - czy na pewno to on się do Ciebie zgłosi w związku z tymi obelgami. A co do fotoradarów - w tym mieście potrzebne są max. 2-3, reszta to łatanie dziury w budżecie miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo ze faktycznie jest to akt wandalizmu to ja poperam taką akcje. Fotoradary uczą nas przede wszystki oszukiwac bo zwalania sie tylko chwile przed a pózniej gaz do podłogi. Sa inne rozwiązania by poprawic bezpieczenstwo w miescie. Po pierwsze wiecej sciezek rowerowych i problem rowerzystów na drogach był by załatwiony. Po drugie kładki dla piszych nad jezdnią lub tez podziemne przejscia no i nie mamy wypadków z udziałem pieszych. Po trzecie trzeba wybudowac wiecej skrzyzowan bezkolizyjnych, poprawic stan dróg i zniesc niektóre głupie ograniczenia które zostały postawione za czasów PRLu kiedy to postarchami szos były duze fiaty czy maluch. To oczywiscie wiąze sie z ogromnymi srodkami finansowymi jakie musiał by wyłozyc władze. Co tam ich obchodzą zwykli ludzie którzy codziennie ginął na drogach. Oni tylko myslą jakby to wydrzec kase z uczciwych ludzi i dlatego w naszym kraju nigdy nie bedzie normalnie bo co to za panstwo w którym Polak okrada Polaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak nasi rajcowie pojechali do innego miasta i się trochę nauczyli? http://www.mmrzeszow.pl/artykul/70-kmh-po-...atow-22600.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kierowca~ napisał:
BRAWO ZA KOMENTARZ!!! DAĆ WÓDKI I TOBIE!!! I MI I WSZYSTKIM O PODOBNYM ZDANIU!!!
wymowa komentarza jest następująca "TYLKO CZŁOWIEK NIE POSIADAJĄCY PRAWA JAZDY BUDUJE FOTORADARY" - kto to POwiedział ??????? albo inaczej KAZIMIERZ WIELKI zastał Poskę drewnianą a zostawił murowaną KRÓLIK sondażowy donald I miał zbudować POlskę autostradową a wychodzi mu POlska FOTORADAROWA albo jeszcze z innej strony co sądzi PSL o PeO "NIKT WAM TYLE NIE DA, ILE PełO I WASILEWSKI OBIECA" myślmy kogo wybieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leopold napisał:
PODPISUJĘ SIĘ RĘKAMI I NOGAMI I ZA MOJĄ BABCIĘ TEŻ . czterdzieści lat mieszkam w tym mieście i takiego ZŁODZIEJSTWA I DZIADOSTWA nie widziałem . @ UM - A jak się nie podoba to możesz sobie i moje ip wygenerować , przyjdziesz dostaniesz w papę i wolne masz w kieszeni . Mam gdzieś fotoradary czy kierowców deb***i , ale flaki mi się przewracają jak widzę co zrobiliście z Lublina . I jeszce jedno , poczytaj historię , szczególnie o rewolucji francuskiej będziesz wiedział co się dzieje jak dziesięciu robi w wała tysiące . I proponuję nie straszyć , tylko wziąć dupsko w troki i do roboty . I mała sugestia na koniec , jak już postawiliście radary postawcie też tablice informacyjne , bo jak wjadę w dupsko deb***owi a nie kierowcy to um pójdzie do sądu albo z dymem
100% poparcia. UM wyciągaj wnioski kanalio bezpańska. Bo kolega mądrze pisze, gdy ludzie wezmą się w garść to takie Twoje straszenie karą na chu..ja się zda, jak oklep od ludzi zbierzecie. Przestań gardłować na forum i do roboty się bierz tak jak kolega grzecznie Ci radzi. Pomijając temat dróg i fotoradarów, cały Lublin sprzedaliście i rozgrabiliście (URSUS, Cukrownia, FSC i wiele innych) a Ty miernoto masz jeszcze czelność szczekać na ludzi. Do budy, po póki co ręka podatnika karmi Cie Ty niewdzięczny psie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM napisał:
Znam już Pański nr IP, za te obelgi spotka Pana zasłu zona kara.
UM .Nie strasz bo się zesrasz,prawdę koleś powiedział i zabolała,chcecie pensje Europejski to zróbcie i drogi Europejski,nic nie robicie dla dobra obywateli tylko myślicie jak ich po kieszeni rąbnąć żeby były większe zarobki w biurokracji.NIEROBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCY ŁĄCZMY SIĘ!!! SPREJ NA WYPOSAŻENIE AUTA I MALUJEMY SZKIEŁKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dromek napisał:
wymowa komentarza jest następująca "TYLKO CZŁOWIEK NIE POSIADAJĄCY PRAWA JAZDY BUDUJE FOTORADARY" - kto to POwiedział ??????? albo inaczej KAZIMIERZ WIELKI zastał Poskę drewnianą a zostawił murowaną KRÓLIK sondażowy donald I miał zbudować POlskę autostradową a wychodzi mu POlska FOTORADAROWA albo jeszcze z innej strony co sądzi PSL o PeO "NIKT WAM TYLE NIE DA, ILE PełO I WASILEWSKI OBIECA" myślmy kogo wybieramy
Dromek. To głosuj sobie na PiS,oni też stawiali fotoradary,ale jak by byli u władzy to te fotoradary miały by podsłuchy i czujniki na pierdnięcie za które dostałbyś mandat.Byle co zjesz i byle co piszesz.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, jak kuba bogu tak bog kubie, panowie LUBLINIANIE z odznakami i z imunitetami. Gdyby w lublinie przed przejscie był (tak jak na trasie) sygnal swietlny ''zwolnij 50'' a najlepiej dodac czarny punkt i ''prosze zwolnij'' TO ku*** KAZDY BY ZWOLNIL!!!!!! to dziaqla na psychike a radar tylko zwolnij i zapier***aj!. Druga sprawa, tak malo drg a tak duzo radarow. NIE MOWIE NIE, bo na nabystrzyckiej jak sie jedzie w gore i jest przejscie to rzeczywiscie jest niebezpiecznie, ale radar, potraci czlowieka dostanie mandat i wiezienie a czlowiek i tak nie zyje, albo zostanie polamany. WYSTARCZY przez zakretem w gore DOBRE PSYCHICZNE OSTRZEZENIE i po sprawie, bo osoba nie znajaca lublina tak czy inaczej bedzie grzala i potraci, a gdyby bylo ostrzezenie a nie schowany radar bylo by super. Jednak prezyden lublina nie na bezpieczensto tylko na zarobek sobie postawic ta i zakaldana nastepna kadencja. Czy słowo ''PROSZĘ ZWOLNIJ'' na was nie działa ? (mowie do kierowców) bo na mnie dziala, a radar nie dziala, bo sobie skrzywilem tablice i po czescie zamalowalem ze radar nie rozczytra numerow a policjant tak i sie nie przyczepi no nie zauwazy. Ludzie PROSZĘ zwolnijcie, ale za radarem w do samej dechy ile fanryka dala, chamowac z piskiem opon, ruszac az samochod sie unosi!!! Ta nadbystrzycka mnie denerwuje, bo gdybym nie mieszkal w lublinie i tamtedy raz w zyciu bym przecjechal to bym jechal 80 i dostal mandat bo radaru bym nie zauwazyl, ale gdybym widaial napisa ''Prosze zwolnij OGR. 50'' TO BYM ZWOLNIL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 10000% popieram tych co demolują .Polska to kupa złodzieji tylko na kierowcach i na biednych zarabiaja !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla wandali!!!!!!!;];] popieram jak najbardziej zniszczyc to g..no;];];]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiszpan napisał:
Mimo ze faktycznie jest to akt wandalizmu to ja poperam taką akcje. Fotoradary uczą nas przede wszystki oszukiwac bo zwalania sie tylko chwile przed a pózniej gaz do podłogi. Sa inne rozwiązania by poprawic bezpieczenstwo w miescie. Po pierwsze wiecej sciezek rowerowych i problem rowerzystów na drogach był by załatwiony. Po drugie kładki dla piszych nad jezdnią lub tez podziemne przejscia no i nie mamy wypadków z udziałem pieszych. Po trzecie trzeba wybudowac wiecej skrzyzowan bezkolizyjnych, poprawic stan dróg i zniesc niektóre głupie ograniczenia które zostały postawione za czasów PRLu kiedy to postarchami szos były duze fiaty czy maluch. To oczywiscie wiąze sie z ogromnymi srodkami finansowymi jakie musiał by wyłozyc władze. Co tam ich obchodzą zwykli ludzie którzy codziennie ginął na drogach. Oni tylko myslą jakby to wydrzec kase z uczciwych ludzi i dlatego w naszym kraju nigdy nie bedzie normalnie bo co to za panstwo w którym Polak okrada Polaka...
Hiszpan masz racje.Nieroby u władzy i na niższych szczeblach myślą tylko o swoich dupach.!!!Zero pomyślunku dla zwykłego obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gsdgsd napisał:
Bardzo dobrze, jak kuba bogu tak bog kubie, panowie LUBLINIANIE z odznakami i z imunitetami. Gdyby w lublinie przed przejscie był (tak jak na trasie) sygnal swietlny ''zwolnij 50'' a najlepiej dodac czarny punkt i ''prosze zwolnij'' TO ku*** KAZDY BY ZWOLNIL!!!!!! to dziaqla na psychike a radar tylko zwolnij i zapier***aj!. Druga sprawa, tak malo drg a tak duzo radarow. NIE MOWIE NIE, bo na nabystrzyckiej jak sie jedzie w gore i jest przejscie to rzeczywiscie jest niebezpiecznie, ale radar, potraci czlowieka dostanie mandat i wiezienie a czlowiek i tak nie zyje, albo zostanie polamany. WYSTARCZY przez zakretem w gore DOBRE PSYCHICZNE OSTRZEZENIE i po sprawie, bo osoba nie znajaca lublina tak czy inaczej bedzie grzala i potraci, a gdyby bylo ostrzezenie a nie schowany radar bylo by super. Jednak prezyden lublina nie na bezpieczensto tylko na zarobek sobie postawic ta i zakaldana nastepna kadencja. Czy słowo ''PROSZĘ ZWOLNIJ'' na was nie działa ? (mowie do kierowców) bo na mnie dziala, a radar nie dziala, bo sobie skrzywilem tablice i po czescie zamalowalem ze radar nie rozczytra numerow a policjant tak i sie nie przyczepi no nie zauwazy. Ludzie PROSZĘ zwolnijcie, ale za radarem w do samej dechy ile fanryka dala, chamowac z piskiem opon, ruszac az samochod sie unosi!!! Ta nadbystrzycka mnie denerwuje, bo gdybym nie mieszkal w lublinie i tamtedy raz w zyciu bym przecjechal to bym jechal 80 i dostal mandat bo radaru bym nie zauwazyl, ale gdybym widaial napisa ''Prosze zwolnij OGR. 50'' TO BYM ZWOLNIL
Dokładnie, a jeszcze dlaczego policja mowi ze najwiecej wypadkow stwarza młodzież. Ja sie pytam jaka jest tego przyczyna ? Policjant mowi ze jest mlody i nieodswiadczony, dlatego spowodowali w 2008 roku 5500 tys wypadkow( i ze jestesmy na ostanim miejscu o liczbe zabitych w europie), a ja mowie i sie pytam dlaczego nie ma tego w usa, anglii, niemczech ? Bo w niemczech sa lepsze i bezpieczniejszsze drogi, a autosrady tak bezpieczne ze mozna jechac no limit a w polsce 130! a przeciez w niemczech i to jeszcze w wiekszym kraju od polski 21 latkow z walsnymi samochodami jest wiecej niz w polsce a sprawiaja mniej wypadkow. WIec dlaczego poliscja zgania to na mlodziez a nie na dziurawe drogi ? Wiec dlaczego mam nie mowic jak moj syn HWDP skoro policja obraza i nieuczciwie karze ludzi a na dodatek puszcza przyslowiwia fame na caly kt=raj za posrednictwem telewizji ZE 18 latek jechal 200 km/h i uderzyl w drzewo. ROzumiem sa i wariaci, ale nie kazdy jest wariatem. W niemczech sa wariaci a i tak w drzewa nie wala, wiec jak to mozliwe ? Moze tez tam rzadzi prawdziwe PO co stworzylo CUDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...